MIKADO CHESTPACK ACTIVE M-BAG

Dostępność:
niedostępny
MIKADO CHESTPACK ACTIVE M-BAG  Każdy, kto kiedykolwiek spróbował łowienia z tego typ rozwiązaniem wie, że funkcjonalność jest na najwyższym poziomie.  W  naszym nowym cheastpaku zastosowaliśmy...
Cena: 169,00 zł
Dostawa od 17,00 zł
Powiadom o dostępności
Dodaj do ulubionych Powiadom znajomego
Opis produktu
Komentarze

MIKADO CHESTPACK ACTIVE M-BAG 

Każdy, kto kiedykolwiek spróbował łowienia z tego typ rozwiązaniem wie, że funkcjonalność jest na najwyższym poziomie.  W  naszym nowym cheastpaku zastosowaliśmy wiele rozwiązań  ułatwiających  życie każdemu spinningiście czy muszkarzowi. Dwie duże kieszenie z przodu mieszczące z powodzeniem najpopularniejsze rozmiary pudełek, dodatkowo jedna z nich została wyposażona w piankę, w którą możemy wpiąć najczęściej używane przynęty.

Dodatkowa usztywniana kieszeń pomieści dokumenty, akcesoria a  nawet niewielkich rozmiarów aparat. Całości dopełniają dwie specjalne sprężyny do których możemy przymocować szczypce czy obcinaczkę. Zaraz, zaraz, ale to dopiero przód. Cheastpack M-bag Active jest wyposażony dodatkowo w plecak, do którego zmieścimy  m.in. kurtkę czy butelkę wody. Niewątpliwym atutem jest fakt, że obydwie części możemy używać jako zestaw, jak i niezależnie. Rozwiązanie to jest doskonałą alternatywą dla kamizelki  i  jesteśmy przekonani, że znajdzie swoje miejsce w szafie niejednego aktywnego wędkarza.